Arrestohet një person në Rahovec, dëmtoi një lokal - Bota Sot
Arrestohet një person në Rahovec, dëmtoi një lokal

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Rahovec, dëmtoi një lokal

Më: 4 mars 2019 Në ora: 11:12

I njëjti në shenjë revolte për disa para ka thyer xhamat e tavolinave, një kompjuter dhe ka dëmtuar disa vitrina brenda në lokalin-pastiqerinë pronë e viktimës femër.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...