Zhduket një vajzë në Istog - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Istog

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Istog

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 13:00
Foto ilustrim

Rasti është duke u hetuar nga policia.

Një grua nga Veriç i Istogut, ka raportuar në polici se më 13 shtator vajza e saj ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Sipas raportit 24 orësh të policisë për rastin është njoftuar prokurori, ndërsa rastin janë duke e hetuar njësitë  relevante të policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...