Si nuk shterron dhe ujë në deti - Bota Sot
Si nuk shterron dhe ujë në deti

Kultura

Si nuk shterron dhe ujë në deti

Nga: Dibran Demaku Më: 3 shtator 2018 Në ora: 11:04
Dibran Demaku

Si nuk shterron dhe ujë në deti

kur të uron sukses analfabeti

analfabeti i mbushur me pushtet

që gjithçka blen e gjithçka shet

blen pushtet shumëzon para

shet dije... e për vete nuk ka

urimi i tij nuk ka shije as aromë

i këtij analfabetit me diplomë!...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...