LDK e quan produktiv takimin me deputetin evropian David McAllister - Bota Sot
LDK e quan produktiv takimin me deputetin evropian David McAllister

Lajme

LDK e quan produktiv takimin me deputetin evropian David McAllister

Nga: A.SH Më: 2 mars 2019 Në ora: 19:22
Foto nga takimi

Kreu u LDK-së, Isa Mustafa, së bashku me një ekip të tij, janë takuar me David McAllister, deputet i Parlamentit Evropian nga CDU. Lajmin e ka bërë të ditur Avdullah Hoti që këtë takim e quan shumë produktiv dhe miqësor, shkruan ai në Facebook, përcjellë "Bota Sot".

Postimi i plotë:

Takim shume produktiv dhe miqesor me z.David McAllister, deputet i Parlamentit Evropian nga CDU, anetar i EPP, mbeshtes i fuqishem i liberalizimit te vizave per Kosoven.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...