Letër e shkurtër dërguar zotëri President Emmanuel Macron - Bota Sot
Letër e shkurtër dërguar zotëri President Emmanuel Macron

Lajme

Letër e shkurtër dërguar zotëri President Emmanuel Macron

Nga: G.B Më: 15 korrik 2019 Në ora: 19:55
Sabahate Byci

Shkrimtarja dhe piktorja e pavarur, Sebahate Byci i ka dërguar një letër elektronike presidentit francez, Emmanuel Macron, përcjell Bota sot.

Përmes kësaj letre ajo i ka bërë disa pyetje, për dallimet në ndarje, për dallimet në mes të shqiptarëve të Serbisë, të Malit të Zi, Maqedonisë dhe Çamërisë.

Letra e saj e plotë:

Një letër shumë e shkurtë elektronike sipas teorisë dhe praktikës Gjermane;

„Kurzer Satz - lange Sinn.“dtth;

„Fjalia e shkurtë - kuptimi i madhë“

A ka dallim NJË NDARJE PREJ NDARJES dhe a ka dallim NJË BASHIM PREJ BASHIMIT i Dashur Zotrri President Emmanuel Macron?!

Dhe çka kan SHQIPTARËT E SERBIS (Ë) më shum se SHQIPTARËT E MALIT TË ZI, MAQEDONISË DHE TË ÇAMËRISË?!

Keni kujdes nga ESKALACIONI NË BALLKAN JU LUTEM Zotëri EM.

Sabahate Byci Shrimtare, Piktore e pavarur e Publiciste e lirë

Gjako Shqiptaro Gjermane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat