Vetëvendosje ia përmendi zgjedhjet, Mustafa: A tutet ariu me shoshë?! - Bota Sot
Vetëvendosje ia përmendi zgjedhjet, Mustafa: A tutet ariu me shoshë?!

Lajme

Vetëvendosje ia përmendi zgjedhjet, Mustafa: A tutet ariu me shoshë?!

Më: 16 janar 2020 Në ora: 23:41
Isa Musatafa

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka komentuar sondazhin e Lëvizjes Vetëvendosje të publikuar para disa javësh ku sipas tyre VV-ja del e para.

Kur është pyetur Mustafa se çfarë mendon për ata sondazh përgjigje e tij ka qenë e veçantë.

“A tutet ariu me shosh”, ka thënë Mustafa.

Mustafa dhe Kurti tash e tre muaj janë duke u takuar për të arritur një marrëveshje në mes tyre mirëpo nuk po mund të bien në ujdi me njëri tjetrin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat