Spasovski: Qeveria do të pastrojë hesapet me krimin, edhe nëse bëhet fjalë për partnerin e koalicionit BDI - Bota Sot
Spasovski: Qeveria do të pastrojë hesapet me krimin, edhe nëse bëhet fjalë për partnerin e koalicionit BDI

Maqedonia

Spasovski: Qeveria do të pastrojë hesapet me krimin, edhe nëse bëhet fjalë për partnerin e koalicionit BDI

Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 13:30
Oliver Spasovski

AI tha se nuk beson se cilado parti frikësohet nga pastrimi me krimin, përfshirë edhe radhët e tyre, pasi që kjo rrit besimin tek qytetarët dhe demokracinë brendpartiake.

Spasovski përmendet si njëri nga kandidatët e mundshëm të LSDM për president, por duke taktizuar me VMRO-DPMNE se cilin profil të kandidatit do ta nxjerrë. Spasovski pritet që më pas të proklamohet edhe si president koncensual, edhe pse ai do të jetë nga LSDM.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat