Moti sot me diell dhe i ngrohtë - Bota Sot
Moti sot me diell dhe i ngrohtë

Maqedonia

Moti sot me diell dhe i ngrohtë

Më: 16 mars 2019 Në ora: 09:00
Foto ilustrim nga Shkupi

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira mesatare ndërsa do të fryjë edhe erë.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -2 deri 6 gradë ndërsa ajo e ditës prej 11 deri 21 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit zero gradë ndërsa ajo e ditës do të rrijë 19 gradë Celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...