Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 12 prill 2019 Në ora: 08:52
Ilustrim

Moti sot në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë mesatare nga drejtimi verior.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 8 deri 11 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore do të arrijë prej 14 deri 22 gradë celsius. Gjatë pasdites pritet të ketë reshje të dobëta të shiut.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe me erë veriore ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri 21 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...