Aksion ekologjik i “Nëna dhe fëmija” dhe “Mos u bëj plehrë” në autostradën Shkup-Tetovë - Bota Sot
Aksion ekologjik i “Nëna dhe fëmija” dhe “Mos u bëj plehrë” në autostradën Shkup-Tetovë

Maqedonia

Aksion ekologjik i “Nëna dhe fëmija” dhe “Mos u bëj plehrë” në autostradën Shkup-Tetovë

Më: 14 prill 2019 Në ora: 11:21
"Nëna dhe fëmija" dhe "Mos u bëj plehrë"

“Edhe pse njoftuan se autostrada Shkup – Tetovë është pastruar, sërish sot erdhëm ta shohim, të realizojmë një aksion ekologjik. Do të shohim edhe si është punuar, dhe çfarë është punuar”, thanë nga organizatorët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...