Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 10:15
Ilustrim

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira lokale. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryj një erë e lehtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 10 deri 18 gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 28 deri më 36 gradë celsius.

Sipas Entit Hidrometeorologjik gjatë periudhës së ardhshme na pret mot më i ngrohtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...