Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 21 qershor 2019 Në ora: 08:36
Ilustrim

Parashikimi i motit vjen me shumë ndryshime. Dita e sotme do të nisë me diell, për të ndryshuar më pas në zona të caktuara.

Do kemi kohë të ngrohtë dhe me diell por gjatë orëve të pasdites në pjesët perëndimore dhe jugore të vendit do paraqiten kushte për reshje të shiut, si dhe do fryej erë në drejtim të veriut.
Temperaturat do lëvizin nga 17 deri në mbi 30 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat