Moti në Maqedoninë e Veriut gjatë ditës së nesërme - Bota Sot
Moti në Maqedoninë e Veriut gjatë ditës së nesërme

Maqedonia

Moti në Maqedoninë e Veriut gjatë ditës së nesërme

Më: 24 korrik 2019 Në ora: 23:29
Ilustrim

Siç njoftojnë nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike, moti do të jetë me diell me erë në drejtim verior.

Temperatura minimale do të jetë mes 12 deri 20 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri 35 gradë celsius.

Në Shkup do moti do të jetë me diell dhe me erë në drejtim verior ku temperatura maksimale do të arrijë deri 33 gradë celsius.

Deri të shtunën moti do të jetë kryesisht me diell dhe ngrohtë. Të shtunën në fund të ditës dhe në ditët e ardhshme gjatë pasdites do të moti do të jetë jostabil me kushte për reshje të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...