Kreu i ASH-së, Ziadin Sela takon Kryeministrin, Albin Kurtin - Bota Sot
Kreu i ASH-së, Ziadin Sela takon Kryeministrin, Albin Kurtin

Maqedonia

Kreu i ASH-së, Ziadin Sela takon Kryeministrin, Albin Kurtin

Më: 18 shkurt 2020 Në ora: 13:44
Sela-Kurti

Kreu i Aleancës për Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut ka realizuar një takim me Kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin në Prishtinë.

Kryeministri Kurti e falënderoi Kryetarin e Aleancës për Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut, Ziadin Sela për vizitën dhe bashkëpunimin e vazhdueshëm.

Takimi është mbajtur pa praninë e mediave, kurse bashkëbiseduesit nuk janë prononcuar pas takimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat