Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 19 korrik 2020 Në ora: 09:39
Foto ilustrim

Moti sot pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa në pjesët perëndimore të vendit pritet të ketë erë në drejtim perëndimor.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 12 deri 20, ndërsa temperatura maksimale prej 24 deri 31 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i njëjtë ku temperatura maksimale pritet të arrijë deri 28 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat