Alban Ramosaj vjen me “Ëndrrat e mia” - Bota Sot
Alban Ramosaj vjen me “Ëndrrat e mia”

Mediale Vip

Alban Ramosaj vjen me “Ëndrrat e mia”

Më: 28 dhjetor 2018 Në ora: 09:50
Alban Ramosaj

Këngëtari i njohur nga Shqipëria Alban Ramosaj ditën e djeshme ka publikuar këngën e tij më të re me videoklip të titulluar “Ëndrrat e mia”.

Kjo këngë është punuar nga kompania tashmë e njohur Redbox Entertainment, kurse tekstin dhe vijën melodike e ka shkruar vetë Ramosaj.

Në anën tjetër Albani gjithashtu ishte edhe në rolin e regjisorit në këtë këngë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...