Piers Morgan shtrihet në spital me sëmundje misterioze

Mediale Vip

Piers Morgan shtrihet në spital me sëmundje misterioze

Më: 12 janar 2019 Në ora: 15:18
Piers Morgan

Piers Morgan postoi të premten një fotografi në një shtrat spitalor ku shihet me oksigjen.

“Lajme të këqija. Pas disa testeve në spital duket se unë nuk do të vdes”, shkroi 53-vjeçari nga një spital në Londër.

“Unë kërkoj falje për të gjitha shqetësimet dhe ky zhvillim do të shkaktojë”.

Nuk dihet se çfarë e dërgoi Morgan në spital dhe çfarë teste bëri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat