Jordyn Woods rikthehet në Instagram pas skandalit të tradhtisë - Bota Sot
Jordyn Woods rikthehet në Instagram pas skandalit të tradhtisë

Mediale Vip

Jordyn Woods rikthehet në Instagram pas skandalit të tradhtisë

Më: 9 mars 2019 Në ora: 09:21
Khloe Kardashian, Jordyn Woods dhe Tristan Thompson

Jordyn Woods është rikthyer në Instagram pas skandalit të tradhtisë me Tristan Thompson.

21-vjeçarja hyri në këtë rrjet social për t’i ndarë dy fotografi duke buzëqeshur.

“Nëse po e lexoni këtë, kjo do të thotë që Perëndia ju ka dhënë një ditë tjetër që të zgjoheni dhe të jeni mirënjohës dhe më mirë sesa keni qenë dje”, shkroi ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...