Genta Ismajli po vjen si zjarr në klipin e ri - Bota Sot
Genta Ismajli po vjen si zjarr në klipin e ri

Mediale Vip

Genta Ismajli po vjen si zjarr në klipin e ri

Më: 22 mars 2019 Në ora: 06:45
Genta Ismajli

Genta po bën gati këngën e re me videoklip.

Genta Ismajli po bën gati videoklipin e saj më të ri.

Ajo i ka realizuar klip këngës së saj më të re që po sjell këngëtarja dhe duket se do të jetë ‘zjarr’.

Image

Kjo pasi që edhe vetë titulli i këngës është ‘Zjarr’, e që besojmë se i shkon shumë këngëtares energjike.

Genta në fotografinë që ka postuar shihet duke vallëzuar mbi një tavlinë derisa poshtë e rrethojnë violinat.

Kënga me siguri do të jetë ritmike ndërsa Genta nuk ka zbuluar ndonjë datë të publikimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...