Arrestohet Shuki për posedim të lëndëve narkotike - Bota Sot
Arrestohet Shuki për posedim të lëndëve narkotike

Mediale Vip

Arrestohet Shuki për posedim të lëndëve narkotike

Më: 25 mars 2019 Në ora: 11:41
Mentor Shuki

Mentor Shuki është arrstuar nga Policia e Kosovës.

Autori i emisionit “Drive Time”, Mentor Shuki, është arrestuar nga Policia e Kosovës për posedim të lëndëve narkotike.

Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net kryeprokurori, Imer Beka, i cili tha se arrestimi ka ndodhur para tre-katër ditësh.

“Po, Shuki është arrestu dhe rasti ka ndodhur para tre ose katër ditësh, por nuk kemi ende informacion nëse është ndalu në paraburgim”, tha Beka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...