Imazhe të reja nga festa e beqarisë së Gresa Behlulit - Bota Sot
Imazhe të reja nga festa e beqarisë së Gresa Behlulit

Mediale Vip

Imazhe të reja nga festa e beqarisë së Gresa Behlulit

Më: 27 mars 2019 Në ora: 00:14
Festa e beqarisë së Gresa Behlulit

Këngëtarja, Gresa Behluli do t’i japë fund beqarisë më 30 mars në një dasmë të madhe me plot të ftuar.

Vajza e këngëtares së madhe, Shkurte Fejza, së fundmi ka festuar edhe festën e beqarisë, shoqëruar nga motrat dhe miket e saj më të mira.

E në rrjetet sociale ajo ka publikuar imazhe të reja nga festa e beqarisë, pamje këto që nuk duhet t’i humbisni.

Për dasmën e Gresës ka folur edhe nëna e saj, Shkurta e cila ishte e ftuar në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gressa Behluli (@gressabehluli) on

Këngëtarja Fejza, zbulon disa detaje rreth ceremonisë që mund t’i mësoni përmes videos së mëposhtme. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...