Djaloshi në foto, sot një prej meshkujve më seksi shqiptar! - Bota Sot
Djaloshi në foto, sot një prej meshkujve më seksi shqiptar!

Mediale Vip

Djaloshi në foto, sot një prej meshkujve më seksi shqiptar!

Më: 13 prill 2019 Në ora: 11:11
Blerim Destani

Prej vitesh ai jetoj dhe punon në Gjermani, ndërsa ka ditën e djeshme Blerim Destani ka festuar ditëlindjen e 38-të dhe ka zgjedhur të urojë veten nëpërmjet një foto nga fëmijëria.

“I numëroj vitet e mia nga dashuria e familjes, miqve, momenteve dhe buzëqeshjeve. Faleminderit për urimet, gjithë të mirat për ju”; ka shkruar aktori nën foton e fëmijërisë ku duket se ka fare pak ngjashmëri me Blerimin sot 38 vjeç.

Destani është i njohur për publikun shqiptar si aktor, ndërsa krahas artit ai merret me menaxhimin e dhjetra bizneseve që ka familja e tij.

Rolet me të cilat ai është bërë i njohur për publikun janë në filmat “Koha e kometës” dhe “Dosja K”.

Ah vajza, Blerim Destani është ende në treg, pra është beqar dhe mesa dimë ne ai kërkon një grua shqiptare!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...