E kishte mbajtur të fshehtë: Joleza Koka nënë për herë të parë - Bota Sot
E kishte mbajtur të fshehtë: Joleza Koka nënë për herë të parë

Mediale Vip

E kishte mbajtur të fshehtë: Joleza Koka nënë për herë të parë

Më: 17 prill 2019 Në ora: 19:43
Joleza Koka

Joleza Koka, prej disa kohësh është larguar nga mediat dhe tashmë po shijon në qetësi jetën e saj private.

Dy vite më parë, ajo i dha fund beqarisë me partnerin e saj Laertin, me të cilin u kurorëzua në Las Vegas, ndërsa tashmë burime për “Gazeta shqiptare” kanë zbuluar se megjithëse po e mban të fshehtë, shumë shpejt Joleza do të bëhet nënë për herë të parë.

Megjithatë, Joleza nuk ka preferuar t’i ndajë me publikun emocionet e veçanta të pritjes së ëmbël.

“Janë gjërat e mia personale, preferoj ti mbaj private.”- është shprehur ish-kryetarja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...