Vajza e vetme biologjike e Tom Cruise mbushi 13 vjeç: si duket ajo sot! - Bota Sot
Vajza e vetme biologjike e Tom Cruise mbushi 13 vjeç: si duket ajo sot!

Mediale Vip

Vajza e vetme biologjike e Tom Cruise mbushi 13 vjeç: si duket ajo sot!

Më: 21 prill 2019 Në ora: 06:06
Katie Holmes dhe Tom Cruise

Marrëdhënia e Katie Holmes me Tom Cruise nisi prillin e 2005, u martuan një vit më vonë dhe në 2012-tën divorcuan. Që prej atëherë, aktorja ka një marrëdhënie ekstremisht të kujdesshme me  aktorin Jamie Fox.

Fatkeqësisht, e bija Suri nuk ka një marrëdhënie të mirë me të atin: ai nuk e sheh vajzën që prej ndarjes dhe thuhet se shkaku është besimi të cilit I është përkushtuar, shkencologjia.

Por vajza tani ka mbushur 13 vjeç, dhe e ëma si një vajzë të rritur në restorant, së bashku me dy shoqe të saj. Suri është bërë mjaft simpatike, dhe duket sikur ngjan nga të dy prindërit!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...