Tenori i famshëm nis romancën me këtë bukuroshe - Bota Sot
Tenori i famshëm nis romancën me këtë bukuroshe

Mediale Vip

Tenori i famshëm nis romancën me këtë bukuroshe

Më: 23 prill 2019 Në ora: 17:24
Ramë Lahaj

Ramë Lahaj, tenori që ka prekur skenat më të mëdha botërore, përveç në aspektin profesional, duket që punët mirë po i shkojnë edhe në jetën personale.

Duke qenë i famshëm, por edhe një mashkull pashëm ai shpesh ka pas edhe lidhje dashurie me femra të bukura.

Pas romancës me modelen Rina Bërdynaj, ai tani është lidhur me një tjetër bukuroshe edhe kjo nga Kosova që quhet Kosovare Neziri.

Image

Kosovarja dhe tenori Lahaj po kalojnë një pushim romantik në Stamboll, ku të dy kanë postuar fotografi nga i njëjti vend dhe pamje. Kjo dëshmon se ata tashmë janë në një lidhje dashurie.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...