Fifi për Luanën: Po më thotë ke rënë në dashuri me… - Bota Sot
Fifi për Luanën: Po më thotë ke rënë në dashuri me…

Mediale Vip

Fifi për Luanën: Po më thotë ke rënë në dashuri me…

Më: 23 prill 2019 Në ora: 18:18
Fifi dhe Luana Vjollca

Fifi dhe Luana Vjollca mbrëmë deri në orët e vona janë shoqëruar bashkë.

Fifi dhe Luana Vjollca kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe më rrjete sociale, në të cilat treguan se po kalonin mirë në shoqëri të njëra-tjetrës.

Ishte Fifi ajo që në një prej videove la mbishkrimin “Pom thot ke ra ndashni ne Virgjereshen”.

Për ndryshe, Luana dhe Fifi kanë bashkëpunuar edhe për emisionin “Shiko kush Luan”. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...