Motrat Koçi ‘ironizojnë’ me klikimet e kolegëve - Bota Sot
Motrat Koçi ‘ironizojnë’ me klikimet e kolegëve

Mediale Vip

Motrat Koçi ‘ironizojnë’ me klikimet e kolegëve

Më: 25 prill 2019 Në ora: 18:51
Motrat Koçi

Greta dhe Eni Koçi kanë 'ironizuar' me çështjen e klikimeve të artistëve tanë, duke marrë shembull klikimet e Madonnës dhe Malumës.

Greta dhe Eni Koçi kanë postuar diçka lidhur me klikimet që ka marrë kënga e Madonnës me Malumën.

Në këtë rast, ato përmendin klikimet e kolegëve të tyre, të cilët për 24 orë marrin 1 milion klikime.

“Shikojeniiiii se cbehet dy nga emrat me me influence ne bote kapin 3 milion klikime per 1 dite. Ne shqiperi 3 milioon i kapin per 1 ore. Duhet ti mesojme kete madonen dhe malumen se si blihen klikimet fallco se po me vjen gjynah shume”, ka shkruar Greta.

Në anën tjetër, Eni shkroi “3M per 24h Madona ft Maluma, Po cfare jane Maluma dhe Madona perpara 1shave te Shqiperise. Ketej nga ne kapen per 1 ore”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...