Geti s’i reziston setit fotografik të Marinës, shikojeni çka i komenton - Bota Sot
Geti s’i reziston setit fotografik të Marinës, shikojeni çka i komenton

Mediale Vip

Geti s’i reziston setit fotografik të Marinës, shikojeni çka i komenton

Më: 26 prill 2019 Në ora: 00:05
Marina Vjollca dhe Geti

Getoar Selimi ia ka shprehur dashurin Marinës përmes një komenti në Insagram.

Marina Vjollca së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, në të cilin erdhi tejet joshëse.

Moderatorja u shfaq në poza atraktive, e veshur në një këmishë të bardhë, ndërsa në fokus kishte vënë këmbët seksi.

Në njërën prej këtyre fotografive, Geti i komentoi asaj me një figurë zemre, ndërsa njësoj ia ktheu edhe Marina.

Për ndryshe, Marina Vjollcën ka kohë që nuk e kemi parë aktive në projekte televizive. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...