Pasi i preu fare shkurt; në vetëm dy ditë Dafina Zeqiri bën një tjetër ndryshim drastik në flokë! - Bota Sot
Pasi i preu fare shkurt; në vetëm dy ditë Dafina Zeqiri bën një tjetër ndryshim drastik në flokë!

Mediale Vip

Pasi i preu fare shkurt; në vetëm dy ditë Dafina Zeqiri bën një tjetër ndryshim drastik në flokë!

Më: 3 maj 2019 Në ora: 14:46
Dafina Zeqiri

Dy ditë më parë Dafina Zeqiri surprizoi jo pak kur në llogarinë e saj në Instagram, ajo u shfaq me flokë të prerë fare shkurt, që për hir të së vërtetës me tiparet e theksuara të këngëtares, i shkonin shumë….

Por nuk vonoi shumë dhe ja tek Dafina shfaqet me një tjetër ndryshim, po aq drastik sa ai i dy ditëve më parë; kësaj here ajo i ka zgjatur sërish (sigurisht nëpërmjet extentions).

Nuk e dimë se cila ka qenë arsyeja që e bëri artisten e hitit “Tonigt” të vijë në një kohë kaq të shkurtër me dy ndryshime ekstreme në flokët e saj, por me siguri bëhet fjalë për ndonjë videoklip, apo edhe koncert….

Gjithsesi çdo herë në çdo ‘look’ Dafina  vërteton se asaj i shkon dhe i rri mirë gjithçka!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...