“Dashni pa krahë”, Shpat Kasapi vjen me baladë në bashkëpunim me këngëtaren e njohur shqiptare - Bota Sot
“Dashni pa krahë”, Shpat Kasapi vjen me baladë në bashkëpunim me këngëtaren e njohur shqiptare

Mediale Vip

“Dashni pa krahë”, Shpat Kasapi vjen me baladë në bashkëpunim me këngëtaren e njohur shqiptare

Më: 10 maj 2019 Në ora: 06:34
Shpat Kasapi dhe Blerina Braka

Shpat Kasapi vjen me një këngë të re.

Materiali muzikor është publikuar sot, teksa këtë herë ka përzgjedhur që të sjellë një baladë.

Shpat Kasapi ka sjellë projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtaren e njohur shqiptare, Blerina Braka.

"Dashni pa krahë" titullohet dueti i tyre, i cili i dedikohet një dashurie të përfunduar, e cila duket se nuk ka rikthim.

Balada e tyre është shkruar nga Blerina Braka dhe Don Kozeli.

Duket se fansat e kanë pritur mirë këtë bashkëpunim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...