Ryva Kajtazi publikoi projektin “Santorini” - Bota Sot
Ryva Kajtazi publikoi projektin “Santorini”

Mediale Vip

Ryva Kajtazi publikoi projektin “Santorini”

Më: 19 maj 2019 Në ora: 14:05
Ryva Kajtazi

Projekti i parë për vitin 2019 Këngëtarja dhe aktorja e njohur shqiptare, Ryva Kajtazi publikoi projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Santorini“.

Tekstin  e këngës e ka shkruar Aida Baraku, muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Ardian Kastrati, ndërsa për videoklipin është përkujdesur Urbangraphics.

Ky është projekti i parë i Ryvës për vitin 2019 dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...