Pro Band dhe Ganja kanë sjellë himnin e dasmave - Bota Sot
Pro Band dhe Ganja kanë sjellë himnin e dasmave

Mediale Vip

Pro Band dhe Ganja kanë sjellë himnin e dasmave

Nga: Maksim Gjokaj Më: 21 maj 2019 Në ora: 18:44
Pro Band dhe Ganja

Nëse se keni dëgjuar ende apo parë dhe super klipin ia vlen ta kërkoni në kanalin Youtube sepse kënga e tyre do të jetë himni i martesave.

Në fakt kështu quhet dhe kënga më e re ardhur nga Pro Band dhe Ganja me titull "Martesa" një këngë që do të këndohet gjithmonë në ditën më të bukur të dy rinjve atë të martesës, pasi kënga e tyre është një kryevepër që nga teksti e deri te melodia e ndërthurur mjaft bukur me zërat e artistëve.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...