Shyhrete Behluli bëhet nostalgjike, publikon këtë foto pranë bashkëshortit - Bota Sot
Shyhrete Behluli bëhet nostalgjike, publikon këtë foto pranë bashkëshortit

Mediale Vip

Shyhrete Behluli bëhet nostalgjike, publikon këtë foto pranë bashkëshortit

Më: 21 maj 2019 Në ora: 22:25
Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli është bërë nostalgjike për kohën e shkuar.

Këngëtarja Shyhrete Behluli e ka publikuar një foto të re në Instagram dhe shihet shumë e lumtur krah bashkëshortit të saj.

Fotos ia ka bërë ngjyrat bardhë e zi, kështu duke e kujtuar edhe kohën e shkuar kur fotot me këto dy ngjyra kanë dominuar.

“Nostalgji per fotot bardhezi!”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit të fotos.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...