Emocione dhe lot! Almeda Abazi publikon fotografinë e parë si familje - Bota Sot
Emocione dhe lot! Almeda Abazi publikon fotografinë e parë si familje

Mediale Vip

Emocione dhe lot! Almeda Abazi publikon fotografinë e parë si familje

Më: 22 maj 2019 Në ora: 00:35
Tolgahan, Almeda Abazi me djalin e tyre

Aktorja e njohur shqiptare Almeda Abazi ka publikuar fotografinë e parë me djalin e porsalindur.

Ajo dhe Tolgahan u bënë prindër para disa ditësh dhe vendosën që fëmijën e parë ta quanin Efehan. Sot, ajo ka postuar imazhin e ëmbël duke mbajtur të birin në krahë, ndërkohë që Tolga i dhuron një puthje në ballë.

Aty vihet re se Almeda është e përlotur nga emocionet e mëdha. “Momenti i parë që morëm vogëlushin tonë në krah pas lindjes”, shkruajti aktorja dhe moderatorja.

Ndër të tjera, cifti i ka realizuar djalit një set fotografik, por ende nuk e kanë publikuar në rrjete sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...