Capital T ka gati këngën e re  - Bota Sot
Capital T ka gati këngën e re 

Mediale Vip

Capital T ka gati këngën e re 

Më: 26 maj 2019 Në ora: 14:41
Capital T

Rep-artisti i njohur shqiptar, Capital T ka paralajmëruar projektin e ri muzikor që do të jetë në bashkëpunim me reperin e njohur ndërkombëtar, Moe Phoenix.

Këtë artisti e ka bërë të ditur sot përmes një video të publikuar në rrjetin social, Instagram.

“Vëmendje Mercy publikohet më 1 qershor”, ka shkruar ai në mbishkrimin e videos së publikuar.

Në videon e publikuar shihet artisti, duke kënduar e vallëzuar me këngën e re. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Attenzione 🚨 MERCYYY 01 JUNE 👀 @moephoenix @jumpa275 💣 #summer19

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Capital T nuk ka dhënë detaje të tjera rreth kësaj kënge dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku. “200 Dite” është projekti i fundit muzikor i artistit në bashkëpunim me grupin TNT. Kënga është publikuar më 18 maj dhe deri më tani numëron mbi dy milionë klikime në kanalin Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...