Zbulohet pse qëndruan në lidhje sekrete për më shumë se 6 vjet - Bota Sot
Zbulohet pse qëndruan në lidhje sekrete për më shumë se 6 vjet

Mediale Vip

Zbulohet pse qëndruan në lidhje sekrete për më shumë se 6 vjet

Më: 26 maj 2019 Në ora: 19:24
Katie Holmes me Jamie Fox

Spekulimet për lidhjen e aktores Katie Holmes me Jamie Fox filluan në vitin 2013, kur çifti u pa duke vallëzuar së bashku në një ngjarje bamirëse.

Çifti ka marrë masat e jashtëzakonshme për të mbajtur jetën e tyre private sa më të sigurt dhe sa më larg nga publiku.

Ky vendim erdhi pasi Katie nënshkroi letrat e divorcit në 2012 nga Tom Cruise. Pas gjashtë vjet martese me Tom dhe vajzën e tij Suri, dokumentet e divorcit përfshinin një klauzolë që e ndalonte Katie nga publikimi i çdo marrëdhënie sentimentale për pesë vjet.

Kjo është arsyeja pse Katie dhe James kanë mbajtur lidhjen e tyre në fshehtësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...