Marina Vjollca shfaqet me shumë stil në një ditë si kjo me shi - Bota Sot
Marina Vjollca shfaqet me shumë stil në një ditë si kjo me shi

Mediale Vip

Marina Vjollca shfaqet me shumë stil në një ditë si kjo me shi

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 16:23
Marina Vjollca

Marina Vjollca është shfaqur me shumë stil.

Moderatorja Marina Vjollca është ndër emrat shumë të dashur për publikun.

Emri i saj ka qenë gjithmonë i komentuar por kur u lidh me reperin Getoar Selimi me të cilin tashmë është e martuar.

Postimet që Marina bën në rrjete sociale ngjallin interesim te publiku dhe ajo qëndron aktive në Instagram.

Së fundmi e ka publikuar një imazh në një ditë me stil si kjo dhe duket me shumë stil.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...