Diva Madonna, ja kërkesat e çmendura që këngëtarja i bën stafit - Bota Sot
Diva Madonna, ja kërkesat e çmendura që këngëtarja i bën stafit

Mediale Vip

Diva Madonna, ja kërkesat e çmendura që këngëtarja i bën stafit

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 09:34
Madonna

Madonna është një diva e vërtetë dhe jo më kot njihet ndryshe si mbretëresha e muzikës pop. Dhe Madonna kujdeset që të bie në sy kudo që shkon me sjelljen e saj prej mbretëreshe. Një person pranë këngëtares së famshme, tregon kërkesat e saj të cmendura dhe sa e vështirë është të qëndrosh pranë Madonnës.

Disa ditë më parë Madonna u ankua se nuk mund të shkonte në tualet psi dyshemeja ishte shumë e ftohtë. Ajo këmbënguli për minuta të tëra të ngrohej, por piloti i tha me mirësjellje që kjo nuk ishte e mundur për momentit. Nëse do të plotësohej dëshira e saj, ai do të kishte problem me drejtimin e avionit. Megjithatë Madonnës nuk i interesoi.

Sa i përket hotelit ku qëndron Madonna, diva ka disa kërkesa edhe për suitën ku do të kalojë natën. Ajo do të ketë piano të madhe dhe kërkon që dhoma të jetë e mbushur plotë me trëndafila rozë, kërkon një djathë shumë të vecantë, avokado dhe fruta të sezonit të gjitha të dekoruara bukur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...