Orinda Huta tregon arsyen e shkëputjes nga muzika prej pesë vitesh - Bota Sot
Orinda Huta tregon arsyen e shkëputjes nga muzika prej pesë vitesh

Mediale Vip

Orinda Huta tregon arsyen e shkëputjes nga muzika prej pesë vitesh

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 14:13
Orinda Huta

Orinda Huta ka treguar përse nuk është aktive në muzikë tash e sa vite.

Orinda Huta ishte e ftuar mbrëmë (e premte) në një intervistë për “Mirage”.

Këngëtarja ka rrëfyer të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, si dhe foli për planet rreth të ardhmes.

E pyetur se përse u shkëput nga muzika tash e pesë vite, Orinda sqaroi arsyen e vërtetë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të mësuar se çfarë tha Orinda Huta. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat