Ja nën praninë e kujt hap sytë Bebe Rexha në mëngjes - Bota Sot
Ja nën praninë e kujt hap sytë Bebe Rexha në mëngjes

Mediale Vip

Ja nën praninë e kujt hap sytë Bebe Rexha në mëngjes

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 19:57
Bebe Rexha

Bebe Rexha ka postuar disa imazhe nga dhoma e gjumit.

Bebe Rexha është njëra prej artisteve të shumta që po bëjn shqiptarët krenarë me paraqitjet në arenën ndërkombëtare.

Por përveç përkushtimit të saj në muzikë, dimë se këngëtarja nga Dibra është shumë e lidhur edhe me familjen e saj, dhe herë pas here sjell imazhe me anëtarët e familjes.

Image

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet bashkë me të ëmën e saj Bukurje Rexhan. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat