“Ta kanë bërë me photoshop”, mamaja e Ledri Vulës “akuzon” të birin se ka modifikuar foton - Bota Sot
“Ta kanë bërë me photoshop”, mamaja e Ledri Vulës “akuzon” të birin se ka modifikuar foton

Mediale Vip

“Ta kanë bërë me photoshop”, mamaja e Ledri Vulës “akuzon” të birin se ka modifikuar foton

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 15:32
Ledri Vula

Këtë fundjavë është mbajtur një ndeshje në Kosovë, mes VIP-ave dhe disa prej sportistëve të njohur. I pranishëm ishte edhe reperi i njohur, Ledri Vula.

I veshur sportiv me uniformën që mbante numrin 10 në shpinë, Ledri dukej tamam si një futbollist i vërtetë.

Reperi ka publikuar në profilin e tij në “Instagram” disa fotografi nga kjo ndeshje, ku tregoi se ishte mjaft i zoti në futboll.

Madje në një foto që ka postuar Ledri në rrjetet sociale, i ka komentuar edhe nëna e tij, Xheraldina. Me shaka ajo i thotë se i ka bërë fotot me “photoshop”.

“Ta kanë bërë photoshop e garantuar”, i shkruan mamaja Ledri Vulës.

Ndërkohë edhe aktori i njohur, Blerim Destani, i ka komentuar reperit: “Ti je nga një tjetër planet”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...