Të famshmit reagojnë pas vdekjes së Cameron Boyce - Bota Sot
Të famshmit reagojnë pas vdekjes së Cameron Boyce

Mediale Vip

Të famshmit reagojnë pas vdekjes së Cameron Boyce

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 08:14
Cameron Boyce

Hollivudi po mban zi për vdekjen e Cameron Boyce.

Pasi familja e tij njoftoi se ylli i Dinsey vdiq tragjikisht në moshën 20 vjeçare, të famshmit shfrytëzuan Twitter-in për të kujtuar aktorin..

“Pusho i qetë Cameron Boyce. Ne asnjëherë nuk e dimë çfarë mund të ndodhë”, ka shkruar Jessie Paege.

“Pusho i qetë”, kanë shkruar Alban Bersten dhe Trevor Moran.

“Jam zemërthyer. Nuk dua që kjo të jetë e vërtetë. Të duam legjend”, ka shkruar Ricky Dillon.

“E dhimbshme për të dëgjuar këtë. Ai ishte vetëm 20 vjeçar dhe shumë special”, shkroi Khleo Thomas.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...