“Mund ta kem trupin tënd për këtë verë?” Kështu i përgjigjet Rina komentuesit - Bota Sot
“Mund ta kem trupin tënd për këtë verë?” Kështu i përgjigjet Rina komentuesit

Mediale Vip

“Mund ta kem trupin tënd për këtë verë?” Kështu i përgjigjet Rina komentuesit

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 18:45
Rina Balaj

Reperja Rina Balaj e ka publikuar një foto të re në Instagram dhe duket tejet joshëse në bikini.

Linjat e saj trupore, rezultati i palestrës vihet re mjaft shumë andaj dikush prej ndjekësve i ka thënë Rinës se do të donte ta kishte trupin e saj këtë verë, e nuk ka munguar as përgjigja e reperes.

“Askush nuk është perfekt. Unë vetëm po e shijon atë çfarë e kam arritur. Kështu bëje edhe ti”, ishte përgjigja e Rinës në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...