Hekuran Musliu vjen me ‘Gabimet’ 

Mediale Vip

Hekuran Musliu vjen me ‘Gabimet’ 

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 15:34
Hekuran Musliu vjen me ‘Gabimet’ 

Artisti i ri ferizajas ka publikuar projektin e ri muzikor ‘Gabimet’. Gabimet është projekt muzikor ritmik që i përshtatet stinës së verës dhe përcjell një mesazh domethënës.

Image

Në këtë projekt artisti bashkëpunoj për këngë me producentin Albos, tekstin dhe vijën Melodie Hekuran Musliu, si dhe videoklipin Dream Film. 

Musliu tha se ky projekt është projekt i veçantë për të dhe është shumë i lumtur  - krenar me ekip, menaxherin Burhan Musliu, Xhelal Musaj, Blerim Tashollin & Bardha Gogën 

Përveç këtij projekti artisti tha se projekti i radhës do të jetë një bashkëpunim të cilin jemi duke punuar me shumë përkushtim dhe sa me shpejt të jetë i gatshëm për treg.

Musliu thotë se “bota e muzikës është e madhe dhe premtuese shumë, andaj kur punon me vullnet dhe e shpreh talentin. Është gjëja më e bukur në botë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat