Vdes aktorja në moshën 52 vjeçare - Bota Sot
Vdes aktorja në moshën 52 vjeçare

Mediale Vip

Vdes aktorja në moshën 52 vjeçare

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 17:06
Stephanie Niznik

Stephanie Niznik ka ndërruar jetë në moshën 52 vjeçare.

Sipas Variety, aktorja e “Everwood” vdiq papritur më 23 qershor në Encino, Kaliforni.

Stephanie ishte më e njohur për rolin e saj si Nina Feeney, në “Everwood”.

Ajo mori pjesë edhe në shumë filma të tjerë dhe kalonte kohë në organizata të fëmijëve dhe shpëtimit të kafshëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...