Albana e publikon këtë foto në Instagram, pendohet dhe e fshinë menjëherë - Bota Sot
Albana e publikon këtë foto në Instagram, pendohet dhe e fshinë menjëherë

Mediale Vip

Albana e publikon këtë foto në Instagram, pendohet dhe e fshinë menjëherë

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 15:56
Albana Osmani

Albana Osmani është penduar për publikimin e një fotografie në Instagram.

Prezantuesja e njohur, Albana Osmani, para pak minutash e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram, mirëpo e ka fshirë më pas.

Në foton e postuar ajo shihet tejet natyrale, e veshur shkurt. Arsyeja se përse e ka larguar më pas nga Instagrami nuk dihet.

Image

Albana njihet si një person që publikon shpesh foto në Instagram, e edhe se është e afërt me ndjekësit e saj.

Ajo është edhe një person bamirës që u ka ndihmuar njerëzve me iniciativa të ndryshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat