Anita dhe Lola Haradinaj shëtiten në Londër me motrën e Rita Orës - Bota Sot
Anita dhe Lola Haradinaj shëtiten në Londër me motrën e Rita Orës

Mediale Vip

Anita dhe Lola Haradinaj shëtiten në Londër me motrën e Rita Orës

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 19:59
Anita dhe Lola Haradinaj

Lola Haradinaj ka publikuar një imazh ku shihet në shoqerinë e Elena Orës.

Në rrjetin e saj social ‘Instagram’, sapo ka postuar një fotografi ku aty iu ka bashkangjitur edhe Anita.

Ditët e fundit, Lola po qëndron në Londër bashkë me motrën e saj për disa ditë pushimi.

Atje  kanë takuar motrën e Ritës, Elenën, në imazhin që Lola ka ndarë me ndjekësit shihet se kanë dalë për të pirë kafe.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...