Modelja “e nxehtë” publikon video, çfarë të pasmesh - Bota Sot
Modelja “e nxehtë” publikon video, çfarë të pasmesh

Mediale Vip

Modelja “e nxehtë” publikon video, çfarë të pasmesh

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 08:46
Demi Rose

Ajo është një prej “mbretëreshave” të rrjeteve sociale.

Bëhet fjalë për modelen bukuroshe Demi Rose e cila po shton me shpejtësi fansat.

Sekret i saj? Linjat superseksi.

Demi nuk nguron të publikojë imazhe tepër “të nxehta” në llogaritë e saj në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka publikuar një video ku nxjerr në pah të pasmet e saj.

Bukuroshja duket tepër joshëse si gjithmonë.

Komentet dhe pëlqimet në fotot e saj, janë të panumërta, pasi bukuroshja ka 9 milionë ndjekës në Instagram.

Modelja “e nxehtë” publikon video, çfarë të pasmesh on Vidnews.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat