Pas martesës, këngëtari nis muajin e mjaltit me bashkëshorten në Maldive - Bota Sot
Pas martesës, këngëtari nis muajin e mjaltit me bashkëshorten në Maldive

Mediale Vip

Pas martesës, këngëtari nis muajin e mjaltit me bashkëshorten në Maldive

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 09:11
Ilustrim

Çifti i njohur i shoubizit kanë zgjedhur Maldivet për të pushuar.

Çifti i njohur i shoubizit, aktorja Sophie Turner dhe këngëtari Joe Jonas, kanë zgjedhur që pas martesës të pushojnë në Maldive.

Këtë e bënë të ditur vetë çifti me anë të postimeve që bënë në rrjetet sociale.

Jonas madje tha se në Maldive ka gjetur lumturinë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I found happiness. 🏝😎♥️#discoversoneva

A post shared by J O E J O N A S (@joejonas) on

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat