Reagon Lim Hoti, zbulon nëse është ndarë nga Baby G - Bota Sot
Reagon Lim Hoti, zbulon nëse është ndarë nga Baby G

Mediale Vip

Reagon Lim Hoti, zbulon nëse është ndarë nga Baby G

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 12:17
Lim Hoti dhe Baby G

Baby G ka treguar nëse i ka dhënë fund lidhjes me Lim Hotin.

Së fundmi kanë qarkulluar lajme se Baby G i ka dhënë fund lidhjes me Lim Hotin.

Deri tani në ditëlindjen e saj, ajo nuk ka folur lidhur me këtë çështje duke mos e pranuar e as mohuar një gjë të tillë.

Image

Mirëpo bazuar në një postim të fundit, shenjat tregojnë se çifti nuk janë ndarë.

Reperi Lim Hoti e publikoi një video të shkurtër në Instagram, ku shfaqej pranë Baby G-së, ndërsa i uronte ditëlindjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...